Telefon

Telefon: +90 (216) 498 9490

Hakkımızda

20 yıllık iş tecrübesi ile inşaat sektöründe hizmet gösteren Barik İnşaat, faaliyet alanlarındaki başarılarıyla bugün Türkiye’de bir marka haline gelmiştir. Kamu ve özel sektörde göstermiş olduğu faaliyetler ile hizmet veren şirketimiz, inşaat taahhüt işleri ve her türlü operasyonel iş makinası ve araç kiralama hizmetleri alanlarında çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve rekabetçi iş anlayışı ile her işinde öncelikli olarak müşteri menfaatlerini gözetmekte olup bugünkü konumunu buna borçludur. Amacımız gerek iş ahlakımız ile gerekse müşteri memnuniyeti politikamız ile sektörümüzde öncü olmaya devam etmek ve diğer rakiplerimize örnek olabilmektir.

Barik İnşaat LTD

Firmamız

Geniş makina parkıyla farklı sektörlere özel iş makinası kiralama hizmeti sunan Barik İnşaat, yıllardan beri süre gelen hizmet ağını zaman içerisinde çok daha hızlı bir şekilde geliştirmiştir.

Güçlü Makina Parkuru ve Uzman Kadro

21

Yıllık Deneyim

Hedefimiz inşaat sektöründe profesyonel anlamda hizmet verebilmek için, güçlü makina parkı ve tecrübeli personeli ile sektöründe önde gelen firmalar arasında yerimizi daha da sağlamlaştırmaktır.